האוניברסיטה למדעי החקלאות ורפואה וטרינרית קלוז'

Agricultural University Cluj-Napocaלימודי דוקטורט בחו"ל יכולים להציע לכם בין היתר גם אפשרויות לא שגרתיות, אחת מהן נמצאת ללא ספק בהאוניברסיטה למדעי החקלאות ורפואה וטרינרית קלוז' – University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine of Cluj-Napoca. האוניברסיטה נוסדה לפני קרוב ל-150 שנה בשנת 1869. האוניברסיטה הוקמה תחת השם המכון למחקרים אגרונומיים של קלוז', ומהר מאוד היא הפכה להיות אחת מהאוניברסיטאות היוקרתיות ביותר של רומניה – ובכלל מהאוניברסיטאות המובילות ביותר באירופה נכון להיום. לימודים ברומניה יכולים להציע לכם מגוון עשיר של תחומי לימוד, באוניברסיטה לחקלאות ורפואה וטרינרית – קלוז' נפוקה תוכלו למצוא מספר פקולטות בניהם את הפקולטה לחקלאות הפקולטה לווטרינריה, הפקולטה לביולוגיה וביוטכנולוגיה ועוד אופציות רבות. בין היתר האוניברסיטה מציעה תואר PHD וגם תואר ראשון ושני לכאלה הנמצאים בתחילת הדרך ומחשבים להשתלב באוניברסיטה.

הקמפוס המרכזי של האוניברסיטה ממוקם בעיר קלוז' – נאפוקה, הקמפוס נמצא בסמוך למרכז העיר וכך בעצם נוצרת גישה נוחה לכל הסטודנטים להגיע לאוניברסיטה ללא בעיה. מחוץ לקמפוס קיימים הראשי של האוניברסיטה קיימות חוות חינוכיות ותחנות שדה מעטות, ואם לא די בכך האוניברסיטה מחזיקה שלוחה בעיר וביטרבו שבאיטליה. לימודי תואר שלישי בחו"ל יכולים לאפשר לכם להביא את כל הפוטנציאל הטמון בכם לידיי ביטוי, האפשרויות הולכות והופכות להיות ממשיות יותר כאשר מוסד לימודי גדול ורחב היקף מציע לכם ללמוד בתחומיו. חשוב לציין כי אוניברסיטה לחקלאות ורפואה וטרינרית – קלוז' נפוקה היא אחת היפות והגדולות ביותר מבין אוניברסיטאות רומניה, ויש הטוענים כי היא אחת המרשימות ביותר מבין אוניברסיטאות מזרח אירופה בכלל.

נכון להיום המעונות של האוניברסיטה יכולים להכיל כ-1200 סטודנטים, כאשר המעון הבולט ביותר בתוך האוניברסיטה הוא האסדו. שטח האוניברסיטה רחב היקף, ובין שלל הדברים שנמצאים בתחומי האוניברסיטה תוכלו למצוא שטחי יערות ומדשאות שיספקו לכם את השקט ללמוד ולהיות מרוכזים בכל פינה שבה תבחרו ברחבי האוניברסיטה. לימודי דוקטורט או כל תואר אחר יכולים להיות קשים במיוחד, ולכן אוניברסיטה לחקלאות ורפואה וטרינרית – קלוז' נפוקה משתדלת לספק לכם את כל הצרכים להצליח ולעשות את מה שמוטל עליכם – בספרייה של האוניברסיטה תוכלו למצוא יותר מ-165,000 כרכים, ומעל 50,000 כתבי עת מכל התחומים.

תחומי לימוד
החוגים המבוקשים הם: מדעי החקלאות, מנהל כלכלי חקלאי ורפאוה וטרינרית.
רשימת החוגים הקיימים באוניברסיטה:

• החוג ללגננות ונוף
• החוג ליערנות
 • החוג למדעי הכלכלה
• החוג למדעים מדויקים ומדידות 

אתר האינטרנט של האוניברסיטה:
ReadMore

 

פרטים על האוניברסיטה באתר ויקיפדיה:
ReadMore

תפריט נגישות